دسته‌بندی نشده

نگین اصفهان با تخفیف ویژه برای دارندگان کارت خانه کارگر

نگین اصفهان با تخفیف ویژه برای دارندگان کارت خانه کارگر

قالیشویی و مبل شویی نگین اصفهان با تخفیف ویژه برای دارندگان کارت خانه کارگر

از دیرباز، فرش ایران تجلیگاه هنر،فرهنگ و تمدن ایرانی بوده است.

در راستای حفظ و اعتلای این گنجینه با ارزش بر آن شدیم با استفاده از تخصص،تعهد و رویکردهای نوین مدیریتی، زمینه ساز ارائه خدمات نوین و مکمل باشیم.

ما در قالیشویی نگین اصفهان، با طراحی یک برنامه بلند مدت درصدد بوده و هستیم تا با تقویت و آموزش کادر مجرب و ایجاد شبکه ای گسترده، با پشتیبانی و خدمات ویژه نسبت به ارتقای نقش مهم خود ، متعهدانه اقدام نمائیم،

لذا در جهت تحقق این هدف ارزشمند، خواست و سلیقه شخص شما در اولویت بوده و پاسخگو بودن نسبت به اعمال روشها و نوع خدمات اصلی تفکیک ناپذیر از اهداف ما می باشد.

در راستای نیل به اهداف بلند مدت قالیشویی نگین اصفهان، جهت ارائه خدمات نوین و مکمل و با عنایت به تشویق و ترغیب شما شهروندان محترم بر آن شدیم تا با راه اندازی و ایجاد یک واحد نمونه با استفاده از تجربه تخصصی و رویکرد های نوین مدیریتی، زمینه ساز و مجری خواست شما باشیم.

رهبری و اداره موفقیت آمیز قالیشویی نگین اصفهان ،مستلزم هدایت و کنترل آن به طور سیستماتیک،شفاف و کاراست، که این امر با طرح ریزی، استقرار و نگهداری یک سیستم مدیریتی که ضمن توجه به نیاز های تمامی طرف های ذی نفع، بهبود مستمر عملکرد نگین اصفهان را مد نظر داشته باشد امکان پذیر است.

 برای رسیدن به بهبود مستمر عملکرد قالیشویی نگین اصفهان و ادامه روند شکل گیری استاندارد های بین الملی کیفیت،اجرای اصول و اهداف زیر مد نظر می باشد.

– خدمات قالیشویی نگین اصفهان می بایست همواره مورد تایید مشتریان باشد- رضایت بحق مشتریان و طرفهای ذی ربط لازمه حیات رو به رشد قالیشویی نگین اصفهان می باشد.
– قالیشویی نگین اصفهان ملزم به بر آوردن خواسته ها  و نیاز های عملی مشتریان و طرف های ذینفع می باشد .
– قالیشویی نگین اصفهان می بایست همواره جهت ارتقا سطح توانایی فنی و کاری خود کوشا باشد.
– مدیریت کیفیت قالیشویی نگین اصفهان ،می بایست با تجزیه و تحلیل فرایندهای مورد نظر، جهت دستیابی به خدمات برتر، آنها را کنترل و بهبود بخشیده و شرکت را در راستای افزایش رضایتمندی و اعتماد روز افزون مشتریان یاری نماید.

رعایت اصول مشتری گرایی (Customer  Focus) فواید و نتایج زیر را برای قالیشویی نگین اصفهان به همراه داشته است :
۱-    افزایش سهم بازار به دنبال پاسخ صریح  و انعطاف پذیری به نیازهای مشتریان
۲-    به کارگیری صحیح منابع شرکت در راستای افزایش رضایت مندی مشتریان
۳-    جلب اعتماد مشتریان یا به بیانی دیگر ایجاد مشتریان وفادار جهت ادامه همکاری

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا