دسته‌بندی نشده

نکاتی در خصوص استفاده از خدمات قالیشویی

نکاتی در خصوص استفاده از خدمات قالیشویی

اگر بخواهید فرش یا موکت خانه‌ی تان به خوبی و به سرعت تمیز شود، باید آن را به یک قالیشویی مطمئن بسپارید. امروزه قالیشویی‌های زیادی وجود دارند که با قیمت‌های مناسب فرش و موکت را تمیز می‌کنند. در این مطلب نکاتی برای‌تان آورده‌ایم که پیدا کردن یک قالیشویی ارزان و باکیفیت را برای‌تان ساده‌تر می‌کنند.

قبل از هر چیز با دقت وضعیت فرش را بررسی کنید. به این شکل می‌توانید تصمیم بگیرید اصلا به خدمات قالیشویی نیاز است یا نه. به‌دنبال لکه‌های بزرگ یا موارد دیگر باشید که با شوینده‌های معمولی پاک نمی‌شوند. اگر فرش خیلی کثیف باشد، برای تمیز شدن نیاز به قالیشویی دارد.

در محله‌ی‌تان به‌دنبال یک قالیشویی مناسب بگردید. تقریبا در تمام مناطق شهر قالیشویی وجود دارد و پیدا کردن آن‌ها کار مشکلی نیست. می‌توانید از دفترچه‌های بانک اطلاعات شهری یا ۱۱۸ کمک بگیرید. در اینترنت هم می‌تواند برای قالیشویی جست و جو کنید. اگر نتوانستید در محله‌ی خود یک قالیشویی ارزان پیدا کنید، به احتمال زیاد در اینترنت نتیجه‌ی بهتری خواهید گرفت. مثلا می توانید با مراجعه به سایت‌های آگهی و نیازمندی‌های اینترنتی حتی می‌توانید به صورت آنلاین از آن‌ها خدمات بگیرید.

اگر یک قالیشویی انتخاب کردید، با‌ آن‌ تماس بگیرید و اطلاعاتی در خصوص قیمت و این‌که برای تمیز کردن هر متر فرش چقدر هزینه دریافت می‌کنند سوال بپرسید. بهتر است در خصوص روش شستشو هم از آن‌ها سوال بپرسید و جنس فرش را به آن‌ها بگویید. بعضی انواع فرش برای شستشو نیاز به دستگاه‌ها و روش‌های خاص دارند که هر قالیشویی این خدمات را ارائه نمی‌دهد. با آن‌ها قرار بگذارید تا به منزل‌تان بیایند و فرش را تحویل بدهید. مطمئن شوید زمانی قرار می‌گذارید که خانه هستید. مبلمان را از روی فرش بردارید و آن را لوله کنید. منتظر بمانید تا کارکنان قالیشویی بیایند و فرش را ببرند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا