دسته‌بندی نشده

معیارهایی برای انتخاب قالیشویی

[vc_row][vc_column][vc_column_text]معیارهایی برای انتخاب قالیشویی

بهترین قالیشویی یکی از معیارهایی است که همه افراد امروزه بدنبال آن هستند. امروزه همه به دنبال بهترین ها هستند . عده ای درصدد معرفی خود به عنوان بهترین در یک زمینه هستند و عموم مردم به دنبال گزینش بهترینها در هر زمینه اند.

فضای مجازی در این میان نقش اصلی را بازی می کند و عموما راه را بسار کوتاه می کند.

قاعدتا بهترین قالیشویی می بایست سابقه طولانی و شهرت خوب را در کنار امکانات و ظرفیتهای لازم برای ارائه خدمات درحد بهترین قالیشویی را داشته باشد.

بهترین قالیشویی همچنین می بایست مشتری را راضی نگه دارد و بنحوی خدمات خود را ارائه دهد که از هر مشتری یک مبلغ برای خود بسازد.

چگونه یک قالیشویی خوب انتخاب کنیم:

شستشوی فرش ها اگر طبق اصول اصلی خود انجام نشود باعث خرابی و از بین رفت بافت فرش خواهد شد. برای جلوگیری از این قبیل مشکلات و حوادث برای فرش خود شما نیاز به یک قالیشویی با تجربه و مورد اعتماد دارید.

امروزه با افزایش خانوار ها در سطح شهر نیاز به قالیشویی نیز هر روز بیشتر و بیشتر می شود و در این بین شرکتهایی راه اندازی می شوند تا خدمات شستشو انواع فرش، مبل، موکت و … را ارائه می دهند. و دامنه انتخاب برای مشتریان هر روز وسیع تر می شود، اما انتخاب یک قالیشویی معتبر همیشه مهمترین گزینه برای یک خانواده است و ما در این مقاله سعی بر آن داریم تا بتوانیم راهنمایی برای انتخاب یک قالیشویی را برای مشتریان عزیز ارائه دهیم.

معیارهای انتخاب یک قالیشویی

۱. مجاز بودن قالیشویی‌ (اینکه قالیشویی زیر نظر اتحادیه قالیشویان شهر شما باشد)
۲. در دسترس بودن قالیشویی( اینکه شرکت قالیشویی در حومه شهر باشد)
۳. کیفیت خدمات مشتری ( شامل نوع برخورد با مشتری، کیفیت شستشو، زمان تحویل، عمل به تمام تعهدات خود)
۴. میزان رضایت مشتریان از آن شرکت (تحقیق و پرسش از دوستان و آشنایان)

برای گرفتن تاییدیه از اتحادیه با شماره اتحادیه محل سکونت خود تماس بگیرید و از کم و کیف قالیشویی مورد نظر خود سوال کنید، نرخ خدمات قالیشویی را از آنها سوال کنید، اتحادیه موظف به پاسخ دادن به پرسشهای شماست و اطلاعات کامل خود را از اتحادیه مورد نظر دریافت کنید. پس از اینکه اتحادیه به سوال های شما پاسخ داد و قالیشویی مورد نظر را انتخاب کردید بعد از آن با قالیشویی مد نظر خود تماس بگیرید و سوال های زیر را از آنها بپرسید:

۱. هزینه شستشوی فرش هر متر مربع چقدر می باشد؟ (وقتی قیمت را گرفتید با قیمت اتحادیه قالیشویی مقایسه کنید و ببینید که طبق مقررات قالیشویی عمل می کنند یا نه)
۲. تحویل فرش به چه صورت است و چند روز زمان می برد تا فرش شما تحویل داده شود؟
۳. آیا تضمینی برای تحویل سالم فرش به شما میدهند یا خیر؟
۴. از هزینه سرویس ها سوال کنید (به دلیل اینکه دوری کارخانه از حومه شهر باعث آن نشود که هزینه اضافه برای سرویس رفت و آمد بر عهده شما باشد.
۵. نحوه شستشو فرش چگونه و با چه موادی می باشد. (فرش های دستبافت، ابریشم و … نیاز به شستشو با مواد گیاهی دارند).

و سوال هایی که خودتان در نظر دارید را بپرسید، آدرس وبسایت آن شرکت را بگیرید و با مشاهده سایت آنها بیشتر با آنها آشنا شوید تا بتوانید به آن قالیشویی اعتماد کنید. حتما در مورد شرکت آن قالیشویی سوال کنید تا مطمئن شوید که قالیشویی به صورت یک شرکت کار می کند و فرشهای شما به دست دلالان قالیشویی نیوفتد. و در انتها اگر شکایتی از هر قالیشویی داشتید پس از اینکه تحقیقات خود را راجب آن قالیشویی انجام دادید حتماً شکایت را به اتحادیه قالیشویی شهر خود ابلاغ کنید و پیگیری کنید، مطمئن باشید که قالیشویی مورد نظر با فشار های شما و اتحادیه قالیشویی وظیفه دارد تا رضایت شما را بدست آورد.

همیشه نظر سنجی ها را بخوانید در مورد قالیشویی مورد نظر خود به خوبی تحقیق کنید.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا