دسته‌بندی نشده

فرشتان را به قالیشویان دارای مجوز بسپارید

[vc_row][vc_column][us_single_image image=”7012″ size=”medium”][vc_column_text]نبود نرخ مشخص برای قالیشویان در یک سال گذشته عامل سرگردانی در این بازار بوده است، در حال حاضر به دلیل نزدیک شدن به شب عید، بازار قالیشویی به شدت داغ شده است و بهتر است به قالیشویان مجاز مشخص شده در سایت اتحادیه مراجعه کنید تا برایتان مشکلی پیش نیاید.

در گذشته نرخ مشخصی برای شستن هر مترمربع فرش ماشینی، دستباف، موکت و … وجود داشت و بر این اساس واحدهای صنفی نمی‌توانستند هر قیمتی را که می‌خواهند، اعمال کنند. اما طی یک سال اخیر قالیشویی از شمول نرخ‌گذاری خارج شده و بر این اساس اتحادیه نمی‌تواند این کار را انجام دهد بلکه واحدهای صنفی، خودشان نرخ‌گذاری می‌کنند و آن را به اتحادیه پیشنهاد می‌کنند که برای هر واحد با توجه به هزینه‌های قالیشویی در آنجا نرخ‌های پیشنهادی کارشناسی می‌شود.

به قالیشویان شناسنامه‌دار مراجعه کنید

در ایام پیش رو فرش‌ها و قالی‌های مورد نیاز خود را برای شست‌وشو به قالیشویان شناسنامه‌دار بدهید تا اگر اتفاقی هم افتاد، بتوان به راحتی از طریق اتحادیه آن را پیگیری و با متخلفان برخورد کرد.

اگر در فرآیند قالیشویی خسارتی به فرشتان وارد شد، می‌توانید به اتحادیه مراجعه کنید و از واحد صنفی مورد نظر شکایت کنید. اتحادیه قالیشویان قطعا از مردم حمایت خواهد کرد و بر اساس نظر کارشناسان فنی این اتحادیه اجازه نمی‌دهد تا حقوق شما تضییع شود. اما اگر شما به قالیشویان بدون مجوز مراجعه کنید کاری از دست کسی برنمی‌آید.

البته می توانید  قبل از آنکه فرش‌های خود را به قالیشویی تحویل دهید، از بروز اتفاق و خسارت جلوگیری کنید. که این پیشگیری با تماس اتحادیه قالیشویان و دریافت راهنمایی برای سپردن فرش‌هایتان امکان‌پذیر است.

پیشگیری از شکایت و بروز تخلف قطعا بهتر از پیگیری و خرده بهانه است، بنابراین بهتر است  توصیه‌های مورد نظر را جدی بگیرید.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا