Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.
دسته‌بندی نشده

دکوراسیون مدرن با فرش های فانتزی

دکوراسیون مدرن با فرش های فانتزی

دکوراسیون مدرن با فرش های فانتزی

فرش های فانتزی چندین سال است که به خانه های ایرانیان راه پیدا کرده است…از جمله دلایل محبوبیت آنها در دکوراسیون خانه میتوان به تنوع رنگ و طرح آن و همینطور سبک بودن آن که جابه جایی و شستشوی آن را راحتتر کرده است.

فرش شگی به عنوان یک فرش پرز بلند شناخته می‌شود. لفظ شگی در زبان انگلیسی به معنی مو دراز است و به این دلیل به این فرش شگی گفته می‌شود که دارای پرزهای بسیار بلندی است.

فرش های شگی به دلیل بافت نرم و ضربه گیری بیشتری که نسبت به دیگر فرشهای ماشینی دارد برای اتاق کودک استفاده میشود.

فرشهای شگی معمولا در اندازه های زیر۹ متردر بازار یافت میشوند که همین کوچک بودن اندازه آن ها از جمله مزیتی است که برای دکوراسیون خانه های امروزی بیشتر کاربرد دارد.

تاریخچه فرش شگی

فرش شگی ماشینی قبل از ورود به ایران توسط کشور ترکیه تولید و عرضه می شد . به دلیل اینکه مشتریان زیادی در ایران برای این نوع از قالی ها پیدا شد ، در ایران هم خط تولید آن راه اندازی شد .

قالی شگی از سال ۱۳۸۹ به خط تولید کاشان رسید ، و جدید ترین طرحهای شگی با رنگ ها و طرحهای جذاب در ایران به صورت تولید داخلی ، وارد بازار تجارت داخلی و جهانی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا